DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Adaptasun Sensitive Protective Body Milk Moderate Sun 200 ml

Ochranné opalovací tělové mléko pro citlivou pokožku, mírné slunce

2 090 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Adaptasun Sensitive Protective Body Milk Moderate Sun 200 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Patentovaná technologie ADAPTASUN stimuluje a posiluje přirozené, rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Zvýšený podíl zklidňujících a protizánětlivých látek zajišťuje bezpečné opálení bez rizika spálení od prvních dní pobytu na slunci. Glycerin a slunečnicový olej dodávají pokožce dokonalou výživu a hydrataci, posilují kožní bariéru a zjemňují ji. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Pro koho
Citlivá pokožka bez hyperpigmentací, která má sklon opalovat se do červena, opálí se, ale často se spálí. Pro pobyt na mírném slunci.

Aplikace
Nanášejte v dostatečném množství na tělo 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci opakujte každé 2 hodiny.

Výsledek
Citlivá pokožka se lépe přizpůsobuje pobytu na slunci a snadněji se opaluje bez spálení. Je chráněná, příjemně voní esthedermovým létem. Opálení je intenzivní a dlouhotrvající.