DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Doprava a platba

DOPRAVA – VŽDY ZDARMA

Vyzvednutí osobně v provozovně
Zboží si lze vyzvednout přímo v showroomu a múžete zde platit kartou. V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno. Poté si jej můžete vyzvednout.>INSTITUT DE PARIS, Mariánské Lázně, Ruská 158/4

Zásilkovna
Vytvořené objednávky odesíláme prostřednictvím společnosti Zásilkovna, v rámci České republiky pro Vás bez poplatků. Na objednávce se začíná pracovat okamžitě po jejím přijetí. Společnost Zásilkovna provozuje nejvíce výdejních míst v Česku. Zásilkovna umí i alzaBox, který je dostupný 24 hod, tím se počet výdejních míst rozšiřuje.

Česká pošta – balík do ruky
Prostřednictvím této služby České pošty můžeme posílat balíky o větší hmotnosti než u Zásilkovny. Tuto službu jsme zařadili také z důvodu ztížených podmínek způsobených Covid-19. V rámci České republiky rozesíláme pro Vás zdarma. Na objednávce se začíná pracovat okamžitě po jejím přijetí.PLATBA

Bankovní převod
Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u České spořitelny. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Platební karty
Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Hotově (osobní odběr)
V případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno. Poté si jej můžete vyzvednout.

Online bankovní převody
Online platba prostřednictvím přímého bankovnictví Vaší banky.