DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Age Proteom Serum

Omlazující sérum pro dlouhověkost buněk

2 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Age Proteom Serum
IE 05V982000 AGE PROTEOM ADVANCED SERUM PIB 30ML RVB NOSHADOW DIGITAL
Tip
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Genetik, molekulární biolog, výzkumník a profesor Miroslav Radman způsobil revoluci ve vědě o stárnutí, jeho výzkum je zásadní v chorobách souvisejících s věkem (Alzheimerova choroba, Parkinsonova choroba nebo Charcotova choroba).

Profesor Radman se inspiroval extrémofilními bakteriemi a jejich schopností odolávat drsným podmínkám. Odhalil tak zásadní roli proteomu v procesu stárnutí. Svým výzkumem prokázal, že dlouhověkost buněk nezávisí na integritě buněčné DNA, ale na odolnosti proteomu. Vše vychází z objevu bakterie Arthrobacter agilis objevené ve sněhových vločkách Antarktidy, která vykazuje bezkonkurenční schopnost přežít i ty nejextrémnější teploty, zatížení, UV záření a oxidační stres a navíc reguluje samoopravu buňky.

Patentovaná biotechnologie Age Proteom™ se skládá ze silných antioxidačních chaperonových molekul, které působí na zachování a ochranu proteomu pokožky. Age Proteom™ napodobuje přirozené obranné systémy pokožky, takže se proces stárnutí zpomaluje a zachovává se dlouhověkost buněk.

Pro koho
Pro všechny typy pleti od prvních známek stárnutí od věku cca 25 let.

Aplikace
Nanášejte ráno na vyčištěnou pokožku obličeje a dekoltu po použití CELLULAR WATER MIST. Naneste do dlaní 5 kapek séra, hřbety dlaní jemně zatlačit a vyhlazovacím tahem pokračovat po čele směrem vzhůru k linii vlasů. Poté použijte krém a rituál zakončete použitím CITY PROTECT SPRAY.

Sérum dlouhověkosti Age Proteom