DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Balíček zašedlá pokožka a detoxikace pleti

Balíček se skládá ze tří produktů a krému na ruce a nehty jako DÁREK

OCEAN DEFENSE aktivní ochranné sérum 3v1 + OCEAN DEFENSE ochranný denní gel + OCEAN DEFENSE detoxikační noční krém

4 480 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Balíček zašedlá pokožka a detoxikace pleti
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Balíček se skládá ze tří produktů

OCEAN DEFENSE aktivní ochranné sérum 3v1

Nádherná textura séra, která doslova evokuje pocit živoucí energie, se okamžitě vstřebává a penetruje do pokožky. Díky patentované složce Pollustop ji chrání před trvalým poškozením vnějšími i vnitřními vlivy jako jsou stres, únava, znečištěné prostředí a působení modrého světla. Výtažek z jablečníku účinně detoxikuje. Spirulina, řasa, jejíž účinky jsou často přirovnávané k mezoterapii, aktivně působí proti známkám předčasného stárnutí a díky vysokému obsahu živin je pro pokožku doslovným životabudičem. První známky stárnutí mizí, pokožka je krásně vyživená, okysličená a obnovuje se její přirozený jas, září.

OCEAN DEFENSE ochranný denní gel

Úžasná gelová péče pro každodenní dávku energie. Příjemně chladivý gel dodává pokožce potřebnou hydrataci díky obsahu hyaluronátu sodného. Modrá spirulina, řasa bohatá na živiny a často svými účinky přirovnávaná k mezoteraii působí jako skvělý životabudič a aktivně bojuje proti předčasnému stárnutí. Výtažek z jablečníku pak efektivně detoxikuje. Pokožka je svěží, zářivá a perfektně chráněná před nepříznivými vlivy jako je stres, znečištění či modré světlo.

OCEAN DEFENSE detoxikační noční krém

Bohatý, přesto jemný noční krém perfektně vyživuje a regeneruje. Jeho "efekt 10 hodinového spánku" je vidět na první pohled. Modrá spirulina, bohatá na živiny a svými účinky často přirovnávaná k mezoterapii působí na pokožku jako doslovný životabudič a aktivně působí proti předčasnému stárnutí. Bambucké máslo spolu se slunečnicovým olejem pokožku krásně vyživí. Pokožka je ráno odpočatá, svěží, rozjasněná dokonale hydratovaná a připravená odolávat nepříznivým vlivům (stresu, znečištění, modrému světlu,...). Známky únavy jsou pryč.

Pro koho

Pro všechny typy pleti, zejména pak pro pleť unavenou, bez života, často vystavenou znečištěnému prostředí, modrému světlu a stresu.

Aplikace

2x denně na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Kombinujte s OCEAN DEFENSE denním gelem a nočním krémem.