DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Cellular Water Moisturizing Fresh Gel 40 ml

Gel s buněčnou vodou

1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Cellular Water Moisturizing Fresh Gel 40 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Buněčná voda a její linie péče o pleť pomáhá zachovat základní funkce mladistvé pokožky. Dynamická hydratace pomocí AQUAPORIN PATENTU a betainu zajišťuje optimální distribuci vody v pokožce a utváří jakási depozita, ze kterých se voda uvolňuje podle potřeby. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů přirozených pro pokožku svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet její mladistvost. Výrazně zvyšuje buněčný a energetický metabolismus buněk, ty pak mají dostatek "síly" a energie pro potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. SKIN NOTOX TECHNOLOGY je každodenní forma aktivní ochrany pleti před nepříznivými vnějšími vlivy jako jsou znečištění či volné radikály.

Pro koho
Pro všechny typy pleti. Vhodný i jako první péče od INSTITUT ESTHEDERM, pro obnovu a nastartování přirozených procesů v pokožce.

Aplikace
Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Pleť je okamžitě hydratovaná, zářivá, jemná a krásná. Přirozený koloběh vody je plně obnoven.