DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Intensive Retinol Serum 15 ml

Sérum s 0,3% koncentrací retinolu na omlazení pokožky

2 220 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Intensive Retinol Serum 15 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
V séru obsažený čistý retinol urychluje obnovu pokožky, čímž jí vyhlazuje a zpevňuje. Díky rychlejšímu olupování starých vrstev pokožky s nerovnostmi, širokými póry, vráskami a nerovnou pigmentací, se reflexivně zvýší tvorba nových buněk, které rychle zrají a putují na samotný povrch pokožky. Takto nově vzniklá, čerstvá vrstva je svěží, zářivá, bez vrásek, pigmentací, nerovností a rozšířených pórů. Retinol má také příznivý vliv na kolagen, podporuje jeho tvorbu a zpomaluje jeho degradaci. Díky tomu dochází ke zpevnění pokožky a účinek proti vráskám je skutečně dlouhodobý. Vysoce kvalitní oleje dodávají pokožce vláčnost a výživu a jsou dokonalým médiem pro správnou funkčnost retinolu.

Pro koho
Pro pleť s hlubokými vráskami, rozšířenými póry, nerovným mikroreliefem a povrchovou nerovnou pigmentací. Pro použití pouze v podzimních a zimních měsících (pozor na pobyt na vysokých horách a zimní dovolenou v tropických oblastech). Řada není vhodná pro těhotné ženy. Doplňuje léčbu frakčními lasery a optimalizuje chemické peelingy.

Aplikace
Nanášejte večer na vyčištěnou suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Při pocitu diskomfortu, lehkého tepla nebo štipkání během prvních dní používání vmíchejte několik kapek séra do dávky krému. Postupně snižujte množství krému a zvyšujte množství séra, až budete moci používat sérum samostatně. Každá pokožka může mít různý práh tolerance pro čistý retinol, při extra lehkých pocitech diskomfortu se jedná o normální jev. Nezapomeňte po čištění pleti aplikovat CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE a nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Pro viditelný efekt proti stárnutí. Pleť je po kúře vyhlazená, vrásky a rýhy mizí. Mikrorelief pokožky je vyhlazený a pigmentové nerovnosti jsou vyrovnané. Pleť je jasná a zářivá.