DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Intensive Spiruline Serum 30 ml

Terapie proti únavě, sérum se spirulinou

2 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Intensive Spiruline Serum 30 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Extrakt ze sladkovodní řasy spiruliny, vysoce ceněného přírodního bohatství, obohacuje a posiluje všechny struktury pleti. Multikoktejl pro výživu pleti obsahuje 10 vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, stopové prvky, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Ty mimo jiné posilují kožní bariéru zodpovědnou za nezbytnou ochrannou funkci pokožky. Cukerné složky zase pomáhají udržovat v pokožce správnou vlhkost. Výše zmíněné antioxidanty chrání pokožku před oxidačním stresem a předčasným stárnutím způsobeným volnými radikály. Vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny se pak starají o výživu přirovnávanou k mezoterapii. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno správně fungující pokožku.

Pro koho
Terapie proti únavě, kúra mezi ročními obdobími. nPro pokožku bez života, při ztrátě zářivosti, známkách únavy. Obzvlášť vhodná po nemoci, dietách, po těhotenství... nNejvyšších účinků dosáhnete po předchozí hydratační kúře, nebo při použití na dobře hydratovanou pokožku. nDoplňuje procedury mezoterapie. Optimalizuje účinek estetických ošetření jako radiofrekvence, frakčních laserů, ...

Aplikace
Nanášejte ráno a večer na celý obličej, krk a dekolt po řádném vyčištění pokožky a aplikaci CELLULAR WATER MIST a CELLULAR WATER ESSENCE. nPo séru naneste INTENSIVE SPIRULINA CREAM a na úplný závěr rituálu krásy CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Pleť je okamžitě rozzářená, uvolněná, tonizovaná, pevná, hladká, viditelně vyživená a revitalizovaná.