DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Intensive Vitamin E² Serum

Zklidňující sérum pro velmi citlivou pleť

2 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Intensive Vitamin E² Serum
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Vysoce účinná forma vitamínu E bojuje s volnými radikály a jejich důsledky jako je hyperreaktivita, předčasné stárnutí a poškození buněk. V esthedermovém pojetí vitamín E znamená skutečně E². Přirozeně je vitamín E rozpustný pouze v tuku. Jeho účinek je tedy značně omezen ve vodném prostředí těla. Nicméně biotechnologicky vytvořený derivát vitamínu E je rozpustný ve vodě. A právě v tom tkví vysoká účinnost tohoto séra, v kombinaci klasické formy vitamínu E rozpustné v tuku a jeho ve vodě rozpustném derivátu. Vitamín E² tak brání škodlivému účinku volných radikálů skutečně v každém zákoutí pokožky. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno a správně fungující pokožku.


Pro koho
Pro vysoce citlivou a hyperreaktivní pokožku s příznaky trvalého začervenání, pálení, pocitu horka a svědění. Ideální je i pro pleť vystavenou negativním vlivům prostředí a pro pleť citlivou z důvodu náročné léčby jako kúra. nJako prevence nežádoucích reakcí a ke zklidnění po estetických procedurách.


Aplikace
Nanášejte ráno a večer na dokonale vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu. nSérum může být použité samostatně, nebo v kombinaci s produkty SENSI SYSTEM či INTENSIVE HYALURONIC CREAM. Pro pleť s rosaceou je ideálnám řešením v kombinaci s INTENSIVE VITAMIN C. nV rituálu pro krásnou a zdravou pleť nesmí po vyčištění pleti chybět ani CELLULAR WATER MIST a na úplný závěr CITY PROTECT SPRAY.


Výsledek
Pleť je okamžitě zklidněná a lépe chráněná, může tak účinněji bojovat proti oxidačnímu stresu způsobujícímu její hypersenzitivní a jiné reakce.