DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Sun Intolerance Body Spray 150 ml

Ochranné opalovací tělové mléko ve spreji pro pokožku netolerující slunce

1 850 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Sun Intolerance Body Spray 150 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Vysoká ochrana proti slunečnímu záření je posílená velmi účinnými, zklidňujícími a protizánětlivými látkami. Zvýšený podíl minerálních filtrů v kombinaci s unikátním přírodním filtrem, pongamiovým olejem s až neskutečnou škálou příznivých účinků, zajišťuje dokonalou toleranci i tou nejcitlivější pokožkou. Celkově pak unikátní receptura umožňuje postupnější adaptaci intolerantní, hyperreaktivní pokožky na slunce. Pokožka je už dopředu připravená a hyperreaktivita se nestihne projevit. Alergické reakce a přecitlivělost mizí. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Pro koho
Pokožka s intolerancí nebo alergií na slunce. Fototyp I (velmi světlá pokožka), těhotné ženy, osoby po léčbě s rizikem fotosenzitivní reakce (antibiotika, kortikoidy...).

Aplikace
Nanášejte v dostatečném množství na obličej, krk a dekolt 20 minut před pobytem na slunci. Opakovaně aplikujte každou hodinu a po pobytu ve vodě. Ideálně se používá 1-2x denně již 2 týdny před očekávaným pobytem na slunci. Aktivují se tak přirozené obranné mechanismy pokožky. Výsledkem je rychlejší adaptace na slunce bez rizika vzniku alergií. Vyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a nevystavujte se polednímu slunci.

Výsledek
Pokožka je adaptovaná na slunce, bez hyperreaktivity, alergické reakce mizí. Je trvale krásně zklidněná, dostatečně hydratovaná.