DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Cellular Concentrate Serum 30 ml

Buněčné koncentrované základní sérum

2 890 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Cellular Concentrate Serum 30 ml
1632767888 sIehes12
Tip
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Vysoce účinný a pečlivě navržený koktejl koncentrovaných účinných látek séra pokládá základ řešení všech dysfunkcí pleti jako je dehydratace, zvýšený mazotok a citlivost, nastoluje rovnováhu, pomáhá s detoxikací, obnovuje přirozené fungování a organizaci všech struktur pokožky. Těmi nejdůležitějšími látkami jsou extrakt ze sóji, kyselina agarová, Laminaria Ochraleuca, rhamnóza, tetrapeptid HD, fytoalexiny planktonu a Laminaria Saccharina. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný a energetický metabolismus buněk, ty pak mají dostatek "síly" a energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce. Patentovaná technologie TIME CONTROL SYSTEM plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu.

Pro koho
Pro všechny typy pleti, ideální do kombinace s CELLULAR WATER, PURE, SENSI a NUTRI řadou. Výborně se doplňuje i se CITY GLOBAL DAY CREAM.

Aplikace
Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu, ideálně po použití CELLULAR WATER MIST, případně i po CELLULAR WATER ESSENCE. Po CELLULAR CONCENTRATE SERUM použijte krém z řad CELLULAR WATER, PURE SYSTEM, SENSI SYSTEM, NUTRI SYSTEM či CITY CREAM. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY. Pro zvýšení tolerance očního okolí lze použít jako podklad pod oční krém.

Výsledek
Pleť znovu získává svou přirozenou kvalitu a vlastnosti jako jsou zářivost, pružnost, jas, pevnost a síla. Po celé kúře zůstává pleť mladistvá, snášenlivá a ve zdravé rovnováze.