DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

E.V.E. Serum 30 ml

Vysoce regenerační, omlazující sérum

3 050 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
E.V.E. Serum 30 ml
1632767886 siDd6ndh
Tip
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
E.V.E. SERUM je jakousi živnou půdou, živným médiem díky obsahu E.V.E. patentu, komplexu výživných látek, nezbytných pro fungování kožních buněk. Ten zahrnuje celkem 51 komponent, které jsou 100% biomimetické, naší pokožce přirozené a vlastní, a které postupem věku pokožka ztrácí a trpí jejich nedostatkem. Patří sem 21 aminokyselin, 6 minerálních solí, 6 stopových prvků, 9 vitamínů, 3 sacharidy, 5 nukleotidů a 1 peptid. Látky, jako např. kyselina hyaluronová, nejenže skvěle hydratují, vyhlazují jemné vrásky a optimalizují regeneraci tkání, navíc umožňují a kontrolují postupné uvolňování účinných látek z E.V.E.patentu. Tím docílí maximálního možného užitku všech výživových komponent a tím i maximálního efektu pro krásnou, zdravou a mladistvou pleť. CELULLAR WATER PATENT zahrnuje silnou antioxidační ochranu, hydrataci a energii pro každou buňku pokožky. Biomimetické složení buněčné vody poskytuje kožním buňkám domácí prostředí, pro jejich dlouhou životnost. Silný mix antioxidantů, přirozených pro pokožku, svým bojem proti volným radikálům pomáhá udržet mladistvost pokožky. Výrazně zvyšuje buněčný metabolismus buněk, ty pak mají dostatek energie na potřebné procesy vedoucí ke zdravé, zářivé a krásné pokožce.

Pro koho
Pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou, stresem zatíženou a podvyživenou. Ideálně v rámci 2-3 omlazujících kúr ročně.

Aplikace
Nanášejte večer 1-2 dávky lehkými jednosměrnými pohyby či vtlačováním bez roztírání na vyčištěnou pokožku celého obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR WATER MIST, případně i po CELLULAR WATER ESSENCE. Používejte v rámci omlazující kúry jako sérum pod sérum, nebo místo séra před použitím krému. E.V.E. SERUM nechejte vždy dokonale vstřebat. V opačném případě by mohlo při nanášení následné péče dojít k nežádoucímu žmolkování. Se správnou aplikační metodou vám velmi rádi poradí speciálně školené kosmetičky a dermoporadkyně. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Pokožka je ideálně vyživená a proces regenerace tak probíhá na maximální možné úrovni. Stárnutí je zpomalené až odvrácené. Pokožka získává svou optimální strukturu a v každém věku doslova září krásou a zdravím.