DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Pure Control Care Cream 50 ml

Krém pro regulaci mazotoku

1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Pure Control Care Cream 50 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
PURE SYSTEM je řadou s vyváženou technologií pečující o mastný typ pokožky. BHA, tedy beta-hydroxykyseliny, uvolňují ucpané póry, odstraňují černé tečky a odumřelé povrchové kožní buňky, které ucpávají póry a na pokožce vyloženě překáží. Kožní maz se pak snáze, přirozeně dostává z pórů ven, na pleti se netvoří pupínky a zánětlivé projevy akné. Díky obsahu kyseliny agarové a zmatňujících pudrů účinkuje okamžitě na stažení pórů a zmatnění pleti. Komplex látek na regulaci tvorby kožního mazu a jeho zkapalnění obnovuje rovnováhu mazotoku od základů. Kožního mazu se tvoří jen přirozené množství, je vazký, netuhne a tím pádem se přestávají tvořit černé tečky, pupínky a neucpávají se póry. Výtažek z řasy Laminaria Saccharina pleť účinně detoxikuje, odpadní látky a toxiny zatěžující pleť mizí. Patentované technologie TIME CONTROL SYSTEM a CELLULAR WATER PATENT plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytvářejí optimální podmínky pro přirozeně fungující pokožku.

Pro koho
Smíšená a mastná pleť, rozšířené póry, černé tečky, nerovný povrch, nezdravý lesk a hrubost.

Aplikace
Nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu ideálně po CELLULAR CONCENTRATE SERUM. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití celého rituálu krásy s použitím CELLULAR WATER MIST, CELLULAR WATER ESSENCE. Nakonec celého rituálu krásy použijte CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Příznaky mastné pokožky postupně mizí a pleť se dostává do přirozené zdravé kondice. Méně se mastí, póry se zužují, černé tečky mizí. Nerovný a hrubý povrch pokožky se zjemňuje a vyhlazuje. Okamžitě zmatňuje.