DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

In Cellium City Spray 100 ml

Pleťový sprej pro každodenní ochrana buněk proti stárnutí a nepříznivým vlivům okolí

1 350 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
In Cellium City Spray 100 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Patentované složení pomáhá kožním buňkám zvládat nepříznivé účinky UV záření a znečištěného ovzduší tím, že aktivuje jejich ochranné mechanismy. Trojitá exkluzivní ochranu pokožky zajišťuje patentovaná technologie buněčné ochrany GLOBAL CELLULAR PROTECTION. Vitamín E účinně bojuje proti volným radikálům, čímž pomáhá zachovat mládí pokožky. Výtažky z lékořice svými protizánětlivými a zklidňujícími účinky a schopností aktivovat vlastní kožní protizánětlivé mechanismy chrání před zánětem a poškozením struktur pokožky. Vysoce kvalitní hydrolyzované proteiny pak optimalizují ochranné mechanismy pro zachování integrity DNA. Patentovaná technologie CELLULAR WATER plně kontroluje mládí pokožky díky účinnému boji proti volným radikálům a podílu na dobře fungujícím energetickém metabolismu. Vytváří optimální, přirozené prostředí pro kožní buňky, tady i pro naplno správně fungující pokožku. CITY IN CELLIUM SPRAY tedy zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, zpomaluje degradaci kolagenu a tím i výskyt vrásek a ztrátu pevnosti pokožky. Chrání a zlepšuje přirozenou odolnost pokožky před slunečním zářením a znečištěným ovzduším. Pozor, není náhradou fotoprotekce, neobsahuje UV filtry!

Pro koho
Pro všechny typy pokožky.

Aplikace
Aplikujte ráno a večer ze vzdálenosti cca 20cm jako závěrečný krok každé péče. Jemně vtlačte do pokožky. Sprej je možné používat i kdykoli během dne na posílení kožních ochranných funkcí i přes make-up.

Výsledek
Pokožka je chráněná před nepříznivými účinky UV záření a znečištěným ovzduším. Udržuje si stále svou mladost a dobrou kondici.

 

Proč používat City Spray?