DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

No Sun 50 ml

100% minerální ochranný krém s velmi vysokou ochranou proti slunci

1 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
No Sun 50 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Ultra vysoká ochrana před slunečním zářením obsahuje pouze UV filtry 100% minerálního původu, což zajišťuje maximální toleranci a bezpečnost. Inovativní směs mikronizovaných minerálních filtrů po celou dobu zůstává na povrchu pokožky bez zanechání nežádoucích bílých stop. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. Patentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Pro koho
Pro pokožku, kterou chceme maximálně chránit před slunečním zářením. Po chirurgickém, dermatologickém či estetickém zákroku, na znaménka, po/při léčbě či diagnóze vylučující pobyt na slunci (antibiotika, chemoterapie, kortikoidy...).

Aplikace
Nanášejte dostatečné množství krému před pobytem na slunci, pečlivě rozetřete. Aplikaci opakujte nejdéle po 2 hodinách, po pobytu ve vodě, po otěru. V rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY.

Výsledek
Pokožka je maximálně chráněná, "schovaná" před škodlivými účinky slunečního záření bez bílých stop po aplikaci.