DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Photo Regul 50 ml

Ochranný opalovací krém na pleť regulující tvorbu pigmentových skvrn

2 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Photo Regul 50 ml
DÁREK ke každé objednávce
DÁREK ke každé objednávce
Do každého balíčku vám přibalíme hodnotný dárek zdarma
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Každý nákup vám doručíme zdarma, stačí si vybrat ze 7 typů odeslání
Kamenná prodejna v M. Lázních
Kamenná prodejna v M. Lázních
Přijďte si vybrat nebo si nechat poradit do našeho salonu
Poradenství ZDARMA
Poradenství ZDARMA
Vytvoříme návrh péče, která vám sedne jako ulitá

Detailní popis produktu

Účinky
Technologie PHOTO REGUL minimalizuje riziko vzniku pigmentových skvrn blokováním nepřímé pigmentace, zodpovědné právě za vznik pigmentových skvrn. Zároveň ale i podporuje zdravé procesy pigmentace pro rovnoměrné opálení. Odstín pleti se postupně sjednocuje, pigmentové skvrny mizí a pokožka získává rovnoměrné, lehké přirozené opálení. Patentovaná ochrana proti negativním vlivům slunečního záření GLOBAL CELLULAR PROTECTION zajišťuje cílený antioxidační a ochranný účinek a tím zabraňuje nejen poškození kožních buněk a jejich DNA, ale i stárnutí pokožky v důsledku nadměrného působení volných radikálů. Posiluje přirozenou protizánětlivou ochranu pokožky, což je výbornou prevencí vzniku jakéhokoli podráždění či reakce. Celkově je pak pokožka odolnější vůči nepříznivým účinkům slunečního záření. nPatentovaná technologie CELLULAR WATER dodává pokožce energii, pro ni přirozené minerály a další potřebné látky. Bojuje s volnými radikály a tím i s předčasným stárnutím pokožky.

Pro koho
Pro pleť, na které jsou pigmentové skvrny, ale zároveň chceme, aby byla opálená. Pro pleť vystavenou silnému slunečnímu záření (hory, tropy, na vodě, při dlouhodobé sluneční expozici).

Aplikace
Nanášejte dostatečné množství produktu na obličej, krk a dekolt, případně i hřbety rukou, 20 minut před pobytem na slunci v dostatečném množství. Aplikaci opakujte každé 2 hodiny. V rámci dokonalé ochrany pleti proti vnějším nepříznivým vlivům používejte i náš "biologický štít" CITY PROTECT SPRAY. Pro maximální účinek je třeba přípravek používat od prvních dnů s vyšší intenzitou slunečního záření (v našich zeměpisných šířkách mimo horské oblasti cca od března, dubna). V opačném případě by již v těchto měsících došlo k vytvoření hnědého barviva a efekt krému by byl mnohem pomalejší.

Výsledek
Pokožka je chráněná, opálení je lehké a rovnoměrné, kontrast mezi pigmentovými nerovnostmi pleti mizí. Pigmentové skvrny dále netmavnou, okolní pokožka se přitom krásně opálí.