DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Proč Algotherm? Síla řas, která pečuje o pleť

 

Vždy mě lákaly řasy, mikroorganismy z moře. Musely zvládnout plno vývojových etap a natolik se přizpůsobit danému prostředí, aby přežily. Díky hlubokým informacím a znalostech o řasách se stal Algotherm průkopníkem v oblasti vědě o řasách (Algoterapie). V tuto chvíli je držitelem 8 inovativních patentů (a to je hodně), kdy jeden z patentů stimuluje 35 genů mladosti. To by mi ale nestačilo. Pro mě je důležité, aby kosmetika byla propojená s dermatologií a zároveň používala nejnovější učinné dermatologické látky. 

Příběh „pionýrů v algoterapii“ začal v nádherné, ale drsné severně – východní oblasti Francie s názvem Bretaň v roce 1962. Tato rezervace leží v srdci tzv. Iroázského moře a je vyhlášená od r. 1988 za biosférickou rezervaci a Světové Dědictví UNESCO.

Když si budete googlit slovo stárnutí pokožky, určitě vám tam naskočí volné radikály, oxidační stres a antioxidanty. Vysoký obsah antioxidantů, které Algotherm v mořských řasách využívá, neutralizuje volné radikály tím, že poskytne chybějící elektron a tím potlačí a zpomalí důsledek oxidace. Výsledkem je tak téměř omlazení pleti právě na buněčné úrovni.

Mořské řasy stimulují i produkci vlastních antioxidantů v pokožce!

OCEAN TIME

Před 3,5 bililóny roky jedna mořská řasa z čeledě cyanophycea zachytila sluneční světlo, využila ho při foto syntéze a tak umožnila uvolnění kyslíku jako zakladatele života na Zemi. Dnes všechny mořské řasy zabezpečují 2/3 kyslíku na Zemi a recyklují uvolněný CO2.

Mořská voda a mořské řasy mají unikátní podobné složení jako lidská krevní plazma (ionty, Na, K, Mg, Cl, SO4, P.)

Objevte účinky mořských řas na vlastní kůži. Už nyní pořídíte první produkty Algotherm u nás na Černých kočkách.