DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Jak na krásné a dlouhotrvající opálení od jara do podzimu

 

Jarní slunce je hodně nízko a jelikož je po zimě lipidová vrstva pokožky slabší, pokožka bude náchylnější k slunečním paprskům, a proto je nutné nepodceňovat ochranu před sluncem. 

Institut Esthederm má velmi zajímavý koncept, kdy má hned několik ochranných krémů před sluncem, které zároveň slouží jako DENNÍ KRÉM (jiný už potom nepoužíváte) přes sérum, či potom na dovolené jako ochranný sluneční krém na obličej.

Je důležité si vybrat ten správný a určit si, co od něj očekáváte. A s tím vám rády pomůžeme!

blog. článek Čk

Trápí vás pigmentové skvrny? Opalovací krém Photo Reverse pleť se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn dokonale chrání před slunečním zářením i před vznikem nových. Ty stávající postupně mizí a pleť se stává sjednocenou, jasnou a zářivou.

Pokud máte citlivou pokožku reagující na slunce, oceníte ochranu v podobě krému Sun Intolerance. Pleť je adaptovaná na slunce, bez hyperreaktivity, alergické reakce mizí. Je trvale krásně zklidněná, dostatečně hydratovaná.

Nebo vás netrápí nic konkrétního, ale rádi byste krásný zlatavý odstín na pokožce bez vrásek? Opalovací pleťový krém Bronz Repair Moderate Sun vám zajistí zdravé a bezpečné opálení, bez rizika vzniku vrásek. Právě vrásky a jemné linky jsou díky němu vyhlazené, viditelně mizí.

Nezapomeňte poté na dostatečnou hydrataci a zaměřte se na večerní péči, kterou máte již systematicky zařazenou, třeba Hyaluronic.