DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Tip měsíce: Hydratace pleti oddaluje stárnutí

Dehydratace pleti je jedním z hlavních faktorů stárnutí! Protože je naše tělo tvořeno ze 70 % vodou, není ani pro pokožku nic horšího než právě dehydratace.

Dehydratovaná pleť je napjatá, zarudlá, ztrácí elasticitu a jas, objevují se na ní jemné linky a známky únavy. K tomu dochází zejména tehdy, když je kožní bariéra porušená a už nedokáže plnit svoji základní funkci – zadržovat v pokožce dostatek vody.

Znečištěné ovzduší, změny počasí, UV záření, stres a únava; je mnoho faktorů, které poškozují kožní bariéru a v konečném důsledku tak právě napomáhají dehydrataci spojené s pocity diskomfortu. Nenechme pokožku dojít až do nejhoršího stádia dehydratace, dopřejme ji vodu, kterou tak potřebuje. A to co nejdříve!

A jak na to, aby naše pokožka byla správně hydratovaná a plná energie? Aby její kožní bariéra byla celistvá a plnila svou funkci, aby dokázala odolávat všem nástrahám? No přeci s naší novou OCEAN HYDRA řadou!

blog. článek Čk (2)_1

Benefity hydratační péče:

  • Obsažená kyselina hyaluronová zůstává na povrchu pokožky a vytváří zde štít, který zabraňuje dehydrataci.
  • Pokožka je rovnoměrně hydratovaná, hydratační mechanismy jsou optimalizované.
  • Jemné linky z dehydratace mizí, pokožka je vyhlazená.
  • Pleť je chráněná před vnějšími vlivy.
  • Nezanechává na pokožce mastný film.
  • Obsahuje 90 % ingrediencí přírodního původu.
  • Vhodné i pro citlivou pokožku, bez parabenů, fenoxyethanolu a dalších kontroverzních látek.

Pro koho?
Každá (i krátkodobá) epizoda dehydratace pokožky na ni má trvalý dopad. Z toho důvodu je nezbytné stále udržovat rovnovážný stav hydratace. Prevence je nutná i pro mladou či mastící se pokožku, která zdánlivě sklon k dehydrataci nemá, opak je ale pravdou. Dehydratace totiž postihuje každého bez rozdílu věku či typu pokožky. 

Beauty tip
OCEAN HYDRA [Hydra+] Resource sérum je také skvělým společníkem na dovolenou a zejména po návratu z ní, kdy pokožka potřebuje extra dávku hydratace. Více komfortu můžete dopřát i svým rukám. Přidejte kapku séra do vašeho krému na ruce; jejich pokožka vám poděkuje.