DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Kožní mikrobiom: klíč ke zdravé a krásné pleti v každém věku

Víte, co může ovládat naši náladu? Co způsobuje nezřízenou chuť na sladké? S čím už věky věků žijeme v symbióze? Čeho je v těle víc, než je hvězd na obloze? A čímže je předáváno 90 % našich genů?

Těch devět klíčových písmen je tady: MIKROBIOM. 

Každý z nás má svůj specifický mikrobiální make-up. V našem střevě si hoví 1–2 kg baktérií a imunita našeho těla je ze 70 % ve střevech. Mikrobiom máme kromě střev také např. v plicích, ve vylučovacím ústrojí, v očích, ale také v KŮŽI. 

Kondice a vzhled vaší pokožky je odrazem kožního MIKROBIOMUTAK, ale od začátku!

Zdravá pleť má PH 5 -5,5. Ale toto ideální PH se líbí také baktériím. Jako všude, i zde jsou zlobivé a hodné (prospěšné) baktérie. Spolupráce MIKROBIOM + NAŠE POKOŽKA je tedy KLÍČOVÁ!

Buněčná voda ve spreji EAU CELLUARE dokáže kvalitu a množství kožního mikrobiomu zachovat (samozřejmě těch kladných hrdinů). Je to živá voda, která je obsažená v buňkách. Tento stěžejní patent firma INSTITUT ESTHEDERM využívá ve všech svých produktech. 

blog. článek Čk (1)

Co ještě CELLUARNÍ VODA umí?

  • Neutralizuje volné radikály. Chcete vidět, jak to mimo jiné funguje? Rozkrojte avokádo a jednu půlku postříkejte CW. Uvidíte, že nastříkaná polovina rapidně nehnědne, zkrátka útok volných radikálů se nekoná. Takto to funguje i na naší pleti. Ochrana je až 95%.
  • Zvyšuje tvorbu energie v buňkách, skoro o 60 %. Že by RED BULL pro BUŇKY?
  • Zabraňuje slepování kolagenových a elastinových vláken a tím oddaluje jejich stárnutí. 
  • Zamezuje nadměrnému odpařování vody z pokožky.
  • Hydra booster – zvýší možnost pronikání dalších produktů, je to taková soustava trychtýřků pro pokožku. 

Pokud chcete doporučit jeden produkt, kterým začít, pak je to právě Buněčná voda Cellular Water Mist. Pokožka je po něm jasnější, hydratovanější a zároveň zpomaluje stárnutí pleti díky ochraně před volnými radikály.