DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Alkohol ani kosmetika se nemíchají


Na trhu je spousta skvělých i méně skvělých kosmetických firem, jedna slibuje vetší zázraky než druhá. Skutečné tajemství úspěchu je však ve výběru dané značky, která je vhodná pro tu kterou z nás - a hlavně v systémovosti jednotlivých řad dané kosmetiky a v tom, aby tato řada vždy pracovala s určitou vrstvou pokožky či s konkrétní funkcí. Když najdete tu pravou značku, není dobré ji vyměnit či jen střídat s jinou (takhle to přeci funguje i ve vztazích, když najdete toho pravého, ...). Nutnost střídání kosmetiky je jeden z mylných kosmetických mýtů, to není jako s pitím minerální vody.

Kosmetika, kterou budete používat, není šperk, který vás omrzí, musí to být propojení na celý život. „Nenávykové firmy“ mají proto řady vytvořené k celoživotní péči, které se vzájemně doplňují, navazují na sebe. Čím déle produkty takovéto kosmetické značky používáte, tím více se propracovanost systému projeví.

Ale hezky od začátku – je to stejné, jako když budete mít nemocná játra a začnete s dokonalou očistnou detoxikací tohoto orgánu. Pokud tuto biochemickou továrnu s největší regenerační schopností začnete čistit bez předešlé očisty trubek, tedy střev, a následné dysbakteriemie, tak si velmi ublížíte a toxiny, uvolněné jedy, budou intenzivně kolovat v krvi a na průšvih je zaděláno. Takto je to s péčí o pokožku, musí mít opravdu systém, je třeba vědět, kdy a s jakými buňkami, s jakou vrstvou pracovat! Také je důležité, aby se ozdravné lázně pro pokožku týkaly vždy pouze jedné dysfunkce či problému. Jakmile chcete po pokožce, aby řešila zároveň například dehydrataci, citlivost, a ještě třeba neduhy s pigmentací, navrch vrásky, tak se povrchová vrstva našeho těla „hodí do hysterického režimu“. A my jsme tam, kde jsme byli. Tak tedy hezky krůček po krůčku... Zkrátka systém je zárukou výsledku! Střídání jednotlivých řad dané firmy (bez bloudění a náhodného přecházení mezi různými výrobci kosmetiky) zaručí trénink jednotlivých systémů v pokožce, trénink funkcí, které mají chod a fungování pokožky na starosti.

Všechny systémy se musí postupně uzdravit a poté spolupracovat, jinak efekt vždy bude nejvýš na 50 %.