DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Proč Esthederm


Výjimečnost francouzské kosmetické firmy Institut Esthederm je v tom, že pracuje naprosto systematicky a efekt jejího účinku je dlouhodobý. Pod výrobky této značky bych se s klidným svědomím podepsala ohledně jejich celoživotního používání.

Nejsou to předražené kosmetické šperky nabuzené „účinnými návykovými látkami“, které, když je přestanete používat, mají za následek rychlé zhoršení vaší pleti. A navíc – u tohoto typu kosmetických produktů bude chtít Vaše pleť víc a víc! Přirovnání s drogou nijak zvlášť nepokulhává. U firmy Institut Esthederm platí opak, čím déle (ne více!) jejich kosmetiku používáte, tím lépe se pleti daří a „dávky“ zvyšovat nemusíte. Ráda fungování přípravků IE přirovnávám k celostní medicíně. Řeší se příčina, ne důsledek. Postupně uzdravujete to, co u pokožky z nějakého důvodu přestalo fungovat. Zapomněla na správné návyky chování a my jí je se vší laskavostí připomeneme.

Další výhodou je, že nebudete mít porůznu pootvírané a poschovávané desítky produktů, které jste si postupně nakoupila a zjistila, že vám nesedí. Řady produktů vám budu postupně a systematicky měnit, tak aby na sebe navazovaly – v tom také tkví zásadní know how. Stav vaší pleti, vaše genetika, vaše životní podmínky a roční období budou kritérii pro to, co pro vás a vaši pleť zkompletuji.

A pokud si chcete zajít do kosmetického salonu a zároveň zůstat v pohodlí a bezpečí vašeho obýváku? Moje klientky milují tzv. „malou domácí kosmetiku“. Užívejte si ten úžasný rituál. Zasloužíte si to! V počátku vám bude připadat 10 hvězdných kroků přespříliš, ale když vydržíte 21 dní, máte vyhráno! Před lety nám přišlo také zbytné používání mezizubních kartáčků, masek do vlasů atd. A dnes je to pro spoustu z nás samozřejmostí. Ovšem zásadně pro všechny z nás platí: krásná pleť = čistá pleť! A proto je nejdůležitější krok a naprostý základ důkladné vyčištění pokožky. S make-upem se do peřin rozhodně nechodí!