DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Zimní pomocníci, které ocení nejen suchá a citlivá pleť


Vyváženou výživou a ochranou pokožky zabráníte nedostatečnému vyživení a strádání pleti v zimě. 

Dva dokonalí pomocníci, bez kterých se v chladnu vaše citlivá pleť neobejde a které doporučuji mít od podzimu do jara u sebe. Neboť vždy, když začne mrznout, máte pokožku velmi rychle ošlehanou větrem, tím spíše, pokud jste milovníci zimních procházek či sportů.

Je třeba si zároveň uvědomit někdy extrémní teplotní změny, když je venku kupříkladu - 5°C a v místnosti +21°C. Tento teplotní šok je pro pokožku velmi náročný, zároveň dochází k velkému odpařování vody. Jak tedy pleť v zimě co nejlépe chránit?


NUTRI SYSTEM – ROYAL JELLY VITAL CREAM
Funguje jako svetřík pro pokožku a zásobárna lipidů v pleti. Díky vitamínům, včelí mateří kašičce, minerálům a stopovým prvkům chrání pokožku jak před ztrátou vody, tak lipidů. Nutriční výživu musíte do pokožky dodat, její vytváření bohužel nejde vytrénovat. Používá se ráno přes jakékoliv sérum a večer ho můžete použít ve větší vrstvě jako masku.

4

IN CELLIUM CITY SPRAY
Je to takový ochranný deštník pro pokožku. Pokud jste už slyšeli o modrém světle (počítače, mobily…) a tušili jste, že stejně jako sluneční záření má vliv na předčasné stárnutí pokožky, je to naprostá pravda. IN CELLIUM CITY je nadčasový produkt – závoj, který mimo jiné obsahuje vitamin E, hydrolyzované proteiny, lipidy a patent, který chrání buňku před všemi druhy záření, takže si zachovává integritu DNA. Tento sprej je úžasný jako každodenní ochrana i před nepřízní počasí. Použijte ho přes krém ráno i večer a on vás jako štít či deštník ochrání.
3