DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Tipy, jak na jaře co nejlépe pečovat o pleť

 

Pokožka po zimě potřebuje obnovit oslabenou kožní bariéru, ochranou vrstvu kůže, musí se tedy připravit na sluneční paprsky. To, jak připravíte pokožku na jaře, je skoro 70 % úspěchu v celoroční práci péče o pokožku. 

Začneme vždy jarním detoxem (jarním úklidem). Stejně jako na jaře vychází ze země jed, takto je to i u pokožky. Musíme tedy zvýšit očistu pokožky a smířit se s tím, že se pokožka i malinko zhorší v podobě pupínků, dermatitid.

Co mohu pro svou pokožku na jaře udělat?
Rozhodně zařadit očistu (malou kosmetiku) 2x týdně s pomocí:

2

Toto spojení dokáže perfektně vyčistit pokožku, eliminovat nežádoucí bakterie, a naopak podpořit bakterie zdravé. Zároveň připraví pleť na vstup vitamínů a účinných látek z další péče.

Jaro je období, kdy je třeba co nevíce do pokožky “NABUŠIT“. Mám vynikající zkušenost se SÉRUM E.V.E., které za mě patří mezi deset nejlepších produktů na světě.

Už se vám stalo, že jste zasadili kytku a kytka nekvetla či nerostla? Potom jste kytičku přesadili do správného živného substrátu, pohnojili a ejhle – kytka najednou krásně kvetla a byla plná síly? Takto stejně reagují buňky ve špatném živném médiu. Kytku přesaďte a pokožce dopřejte výživu s E.V.E.

3_1

Regenerační a omlazující sérum E.V.E. je ŽIVNÉ MÉDIUM, které obsahuje 51 účinných látek v jednom produktu a různé molekuly KYSELINY HYALURONOVÉ. Jedna z molekul KH nám dopomůže k tomu, že máme pocit „nabaštěné" pokožky. Ta druhá z molekul je trenérka, která dohlíží na syntézu vlastní kyseliny hyaluronové. A je to teda hodně přísná úča. 

Pokud to shrnu, ideální je zařadit sérum E.V.E. k večerní jarní péči. Vaše péče o pleť tak může vypadat následovně:

Celulární vodaWater essence, Omlazující sérumOchranný sluneční krém, Sprej City protect

14 

Celulární vodaWater essence, Sérum E.V.E.Omlazující sérum, Pleťový krém, Sprej City protect

15

Nezapomínejte v tomto období ani na péči zevnitř. Zejména se zaměřte na játra. Ta jsou armádním generálem všech orgánů. Řídí průchodnost a uchovávání krve, jsou metabolickou továrnou těla. Podle čínského pentagramu spadají játra k JARU – období setí.

K jejich očistě je spousta doporučení, ale bylinka OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ je mým favoritem. Je ve formě tabletek, kapek, čajů atd. Já si kupuji semínka a každé ráno si je melu a zapíjím ideálně bylinným čajem. Jednou mi to takto doporučil jistý moudrý muž, tak se podle toho řídím. REGALEN od ENERGY a značka JODALIS jsou také úžasné a mnou několikrát odzkoušené.