DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Jak na péči o pleť na jaře? Černé kočky opět radí! + dárek ZDARMA

Krásné duše, jaro je tu a s ním přichází období oživení, jak pro přírodu, tak pro naši pleť. Stejně jako rostliny v přírodě „raší“, budí se ze zimního spánku, v pokožce se probouzejí nové buňky k životu. A jak se o ně správně postarat? S tím vám dnes pomůžeme!

Pokožka potřebuje obnovit po zimě oslabenou kožní bariéru, ochranou vrstvu kůže, musí se tedy připravit na sluneční paprsky. To, jak připravíte pokožku na jaře, je skoro 70 % úspěchu v celoroční práci péče o pokožku. 

Detox na prvním místě!

Jaro je čas jarního úklidu nejen pro domov, ale i pro naši pleť. Začneme vždy detoxem (jarním úklidem). Stejně jako na jaře vychází ze země jed, je to tak i u pokožky. Musíme tedy zvýšit očistu pokožky a smířit se s tím, že se pokožka i malinko zhorší v podobě pupínků, dermatitid a podobně.

Speciálně zaměřeno na játra

Na jaře je třeba myslet i na to, že játra jsou „armádním generálem“ všech orgánů. Řídí cirkulaci krve, jsou metabolickou továrnou těla. Podle čínského pentagramu spadají játra k JARU – období setí. Játra mají dceřiný orgán žlučník, pod něj spadají oči, nervový systém, nadledvinky... Dbejte proto na ně jako na nejlepšího spojence, a pokožka vám poděkuje!

Ochrana před prvními slunečními paprsky

Zanedlouho začne svítit jarní slunce (to je hodně nízko) a jelikož je po zimě lipidová vrstva pokožky ztenčená, pokožka bude náchylnější k poškození slunečními paprsky. Proto je důležité nepodceňovat ochranu před sluncem. 

Co dále radí ČERNÝ KOČKY na jaře?

ALGOTHERM ochranné sérum 3v1

Pleť šetrně detoxikuje, energizuje, okysličuje a následně i chrání. Nejlepší výsledek vytváří spolu s nočním krémem OCEAN DEFENSE, který můžete použít i jako ranní krém. Má smetanovou texturu a je velmi příjemné. 😊

Pokud preferujete lehkou konzistenci krému, pořiďte si k němu OCEAN Hydra Resource gel. který je osvěžují, a přesto velmi hydratuje, vyživuje a dodává zářivost.

Tak a teď naše speciální nabídka:

Při koupi OCEAN DEFENSE séra a jakéhokoliv krému dostanete automaticky jako dárek: 
Ocean Cleanse micelární voda 3v1 v hodnotě 590 Kč.

Takže, milé dámy, odměňte svou pleť péčí, jaká si zaslouží. Ať jaro na vás svítí v celé své kráse! ☀️✨