DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Jaro je tu! Probuďte k životu i svou pleť

 

Naše krásná komunito, dnes pro vás máme vzrušující novinku přímo z laboratoří INSTITUTU ESTHEDERM.

Představujeme vám novou řadu INTENSIVE PRO-COLLAGEN+, která přináší okamžitou korekci všech známek ochabování pleti. Zapomeňte na ztrátu pružnosti a pevnosti, protože tato inovativní řada nejenže zlepšuje strukturu pleti ve všech vrstvách: na epidermis (svrchní vrstvu), na dermálně-epidermální spojení a na dermis (spodní vrstvu). Oddělení výzkumu Institutu Esthederm vyvinulo nové inovativní ekobiologické řešení, které je schopno podpořit přirozené mechanismy působící na zpevnění pokožky. Produkty řady INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ zároveň pleti dodávají pět základních typů kolagenu, které zaručují její pevnost a soudržnost a zpevňují její strukturu. V showroomu i v e-shopu již máme pro jistotu naskladněno. 😊

IE_banner_CollagenPro_1600x716_012024_CZ

 

Ale to není vše! Jak víte, jaro je obdobím, kdy se naše pleť probouzí ze zimního spánku a potřebuje speciální péči. Pokud poslední vámi používanou řadou byla série RETINOL nebo série VITAMIN C, chce toho využít a nově vzniklé buněčné jedince zaúkolovat k práci pro pokožku – zkrátka „šup šup do aktivity“, žádné lenivění! K tomu jsou ideální řady LIFT REPAIR, ACTIVE REPAIR a EXCELLAGE.

A teď můj osobní tip pro vás: SPIRULINATato tmavě zelená sinice není jen trendy superfood. Aztékové a Mayové ji znali a věděli, že obsahuje více než 220 látek nezbytných pro život. Přesvědčte se sami o blahodárných účincích SPIRULINY na zlepšení zraku, kvalitu nehtů, vlasů a v boji proti akné. Spojení buněčné regenerace těla i obličeje je to nejlepší, co pro sebe můžete v tomto období udělat.