DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Tajemství krásné pleti odhaleno! Úspěch je trvalý

JAK VYTRÉNOVAT PLEŤ, ABY BYLA KRÁSNÁ, PĚSTĚNÁ A BEZ VRÁSEK ČI PIGMENTACÍ? A FAKT „NAFURT“?

MŮŽE POKOŽKA DO POSILOVNY A ZŮSTAT PŘITOM DOMA?

  • Může, nuže pojďme na to! Představte si maratonce, který se připravuje na svůj první závod. Bez systematických tréninků složených z kombinace úseků a naběhaných objemů nemá šanci! Stejně tak kulturista nepůjde zvedat hned 150 kilogramové činky. A podobně je to i s pokožkou 😊 Klíč zní: trénink a regenerace, trénink a regenerace,...

Věděli jste, že buňky mohou žít až 120 let a umí ve spolupráci regenerovat, stimulovat se a komunikovat? Jenže naše buňky se velmi rády někde ulejou, jdou si na party anebo ne o vlastní vůli musí do spořícího režimu. Neúčinná kosmetika, stres, genetika, nedostatek spánku a pokožka si stárne, kontury padají a je zaděláno na problém s pletí.

Náš ÚKOL je pokožku převychovat, vrátit jí do doby jejího mládí, kdy buňky byly poslušné, jelikož lenivost nepodporujeme! Zkrátka pokožka dostane tréninkový plán a hurá aktivovat vlastní zdroje, funkce – chceme, aby se zase chovala normálně. Nenarostou jí tedy (naštěstí) svaly, ale zato nebude stále žíznivá, nebude reagovat zčervenáním na každou maličkost a mazotok si také raději rozmyslí … ve vlastním zájmu.

TAJEMSTVÍM DOKONALÉ POKOŽKY je ucelená řada produktů INSTITUT ESTHEDERM, kosmetika v rukou biologie.

Ráda přirovnávám tréninkové řady Institutu Esthederm k celostní medicíně. Řeší se příčina, ne důsledek. Postupně zevnitř uzdravujete to, co u pokožky z nějakého důvodu přestalo fungovat. Zapomněla to a my jí to s láskou a citlivě připomeneme. Pojďme na to. Ideálně začněte hned konat, pokud je vaše pleť ve špatném stavu, každý den nicnedělání (Vás i buněk) se na ní negativně podepisuje. 

Pomoc s výběrem vám může článek: 10 kroků ke kráse nebo nás zkontaktujte a rádi vám pomůžeme s péčí přímo na míru!