DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Tip měsíce: Ochranné sérum 3v1 od Algotherm

 

21. století – rychlá doba, města, znečištění, stres... pokožka je podrážděná, unavená, matná, suchá, dehydratovaná, předčasně stárne a trpí různými kožními problémy (akné, periorální dermatitida, citlivost). Avšak všichni toužíme po až dokonalé kráse: přirozeně zářící, zdravé pleti plné života. Toužíme po péči, která nástrahy moderní doby zvládne, po péči, která nám naše kosmetické tužby vyplní.

Algotherm přesně takovou péči vytvořil – řada OCEAN DEFENSE je jako stvořená pro aktivní život ve 21. století a jejím hlavním pilířem je OCEAN DEFENSE ochranné sérum 3v1.

 • Dokonale chrání pokožku před nepříznivými vlivy - vnitřními (stres, únava, důsledky kouření...)
  i vnějšími (znečištěné ovzduší, modré světlo, ...)
  a redukuje jejich následky.
 • Pokožku krásně prozáří, doslova oživí, detoxikuje, zklidňuje.
 • Chrání před předčasným stárnutím.
 • Bez parabenů a fenoxyethanolu, dermatologicky testované.

  Pro koho?
  Pro všechny typy pleti, zejména pak pro pleť unavenou, bez života, často vystavenou znečištěnému prostředí, modrému světlu a stresu.

Co jsou to mikroperličky?
Sérum obsahuje malé částečky, které se při kontaktu s pokožkou rozpouštějí. V nich jsou většinou "zabalené" olejové a v oleji rozpustné složky. Takže jsou nástrojem pro chytré spojení zdánlivě nespojitelných složek – vody a aktivních ingrediencí na bázi oleje. V textuře OCEAN DEFENSE séra, která je doslova plná moské vody, je tedy díky nim možné mít bez zbytečných "rozpouštědel" a krémových základů aktivní ingredience jako vitamin E, bambucké máslo nebo mokřadkový olej.

Ideální beauty recept
Aplikujte 2x denně na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Kombinujte ideálně s OCEAN DEFENSE denním gelem a OCEAN DEFENSE nočním krémem.

Náš tip:
Znáte mezoterapii? Je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do vrchní a střední vrstvy pokožky. Nejnovějším trendem je mezoterapie kmenovými buňkami, resp. výtažky z nich... 

A právě OCEAN DEFENSE řada je skvělou alternativou ke klasické invazivní i neinvazivní mezoterapii – je tedy pro ty, kteří ji nechtějí podstupovat. Hydratace, výživa, regenerace... roztoky plné živin, připomíná vám to něco? Ano! Spirulinu. A ti, co se mezoterapii nebrání? Tak pro ně je OCEAN DEFENSE řada skvělým doplňkem nastavené terapie.