DOPRAVA ZDARMA + DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Proč se zrodily Černý kočky

 
O sobě už jsem vám pár slov prozradila, ale myslím, že je důležité napsat i o tom, co mě přivádí sem - mimo můj IDP salon. Mám doma plnou skříň výpisků, knih, skript o péči o obličej a tělo a troufale řeknu, že po téměř třicetileté praxi i plnou hlavu znalostí o kosmetice a pokožce. Možná tedy jsou některé jen povrchní, nejsem kosmetický vědec – ale (nejen) o náš vlastní povrch nám přeci jde!

Takže story zrození Černých koček… V září roku 2019 jsem konečně přestěhovala svoje studio do vysněného showroomu na ideálním místě v historickém objektu v Mariánských Lázních. Tehdy jsem si myslela, že spojení systematického kvalitního kosmetického ošetření v kombinaci s doporučením pro domácí péči, to znamená moje milovaná práce, kde je vše založené na fyzickém kontaktu a dotýkání se, bude od té chvíle stačit pro správný perspektivní chod tohoto krásného prostoru. Bohužel “pandemické zastavení normálního chodu doby" mě vyvedlo z dosavadní komfortní zóny, čili z mé vize sestávající i nadále pouze z tradičního – klasického a pro obě strany krásného – opečovávání klientek. Pochopila jsem, že showroom nemůže trvale dobře fungovat bez dalšího rozšíření mé činnosti.

Díky několika náhodám (já jim tedy už dávno nevěřím) jsme s kamarádem inspirováni dobrým mokem od Rýna vymysleli projekt v online světě, na který jsem se skoro tři roky, než se jej podařilo uvést v život, těšila. A teď se konečně po dlouhých prodlevách a diky týmu skvělých holek, které se v on-line světě na rozdil ode me orientují, Černé kočky dostávají i k vám.

A co do Koček vkládám já sama? Mám 30 let zkušeností s kosmetickými profesionálními značkami a mé ruce vymodelovaly již tisíce tvářiček. Ptáte se, co že je vlastně profesionální značka? Je to kosmetika, která pracuje se sinějšími, účinnějšími látkami, pokročilejšimi technologiemi, než máme možnost koupit v drogériích, lékárnách, obchodech. Mnohé z těchto firem disponují spoustou nepřekonaných a těžko překonatelných patentů a technologií.

Mé profesionální curicullum vitae je přehledné. Pracovala jsem dva roky jako aromaterapeut, bylo to období zkumavek, špachtliček. Cíleně jsem spojila moje čtyřleté studium dermatologie se zkušenostmi z aromaterapie. Také jsem byla bio kosmetičkou (doba před dvaceti lety, takže při odmítání tenzidů a parabenů na mě okolní svět v té době koukal jako na zjevení z Marsu). Přišla jsem ale časem na to, že příroda je sice fajn, nicméně pokud chci pracovat systematicky, a to bez plastické a estetické medicíny, musím do "světa", kde se pracuje s hlubšími vrstvami pokožky. Jasná volba – matička kosmetiky Francie a profesionální značky, jako je v první řadě Institut Esthederm.